USED CLOTHING - ITALIA

мети

Ношеного одягу - одяг секонд-хенд

Не тільки повітря... На жаль!!!

Увага

Забруднюючі речовини, збільшення парникового ефекту, кислотних дощів, озонова діра, і багато інших чинників ставить під загрозу не тільки своє життя, а й збереження самої планети.

Якщо це світ, який ми хочемо жити, світ, де ви не можете дихати, коли ви п'єте забруднену воду, де вся їжа є токсичним і де в кращому випадку вони глухі, то просто продовжувати йти, не піклуючись вжити заходів обережності, навіть малий, щоб робити більш екологічні навіть об'єкти загального користування.

Здійснюю

Якщо ж, навпаки, ми починаємо думати, що, може бути, прийшов час засукати рукави і почати рухатися від слів до справи, бажаючи покласти початок в дію засоби правового захисту та запобігання стихійних лих, ми повинні взяти на себе зобов'язання, всі набори , для майбутнього, як ми хочемо: КРАЩИЙ, чистий і посміхається!!!

Мету компанії орієнтована на дослідження і розробки контролю та зниження забруднення навколишнього середовища в текстильній промисловості і, зокрема діяльності, безпосередньо підтримує рециркуляції, повторного використання та регенерації, тим самим даючи друге життя одягу вже використовується.

Результат

Цей процес допомагає пом'якшити вплив на навколишнє середовище текстильних виробників за рахунок скорочення відходів з метою захисту природних ресурсів нашої планети.

Ношеного одягу - одяг секонд-хенд

вибрати сьогодні світ, nel quale
в якому жити завтра...

... для КРАЩОГО, ЧИСТОГО І УСМІХЛЮЧОГО майбутнього !!!

Наша місія