Уживана одяг :: Стару взуття та аксесуари вживаного :: одягу марочний :: Імпорт-експорт використовувати одяг :: Стара одяг :: Відновлення та переробка Вживаного одягу

"ITALIAN RECYCLING s.r.l" працює в області імпорту-експорту вживаного одягу

мети

Не тільки повітря... На жаль!!!

Забруднюючі речовини, збільшення парникового ефекту, кислотних дощів, озонова діра, і багато інших чинників ставить під загрозу не тільки своє життя, а й збереження самої планети.

Мету компанії орієнтована на дослідження і розробки контролю та зниження забруднення навколишнього середовища в текстильній промисловості і, зокрема діяльності, безпосередньо підтримує рециркуляції, повторного використання та регенерації, тим самим даючи друге життя одягу вже використовується.

Цей процес допомагає пом'якшити вплив на навколишнє середовище текстильних виробників за рахунок скорочення відходів з метою захисту природних ресурсів нашої планети.

Якщо це світ, який ми хочемо жити, світ, де ви не можете дихати, коли ви п'єте забруднену воду, де вся їжа є токсичним і де в кращому випадку вони глухі, то просто продовжувати йти, не піклуючись вжити заходів обережності, навіть малий, щоб робити більш екологічні навіть об'єкти загального користування.

Якщо ж, навпаки, ми починаємо думати, що, може бути, прийшов час засукати рукави і почати рухатися від слів до справи, бажаючи покласти початок в дію засоби правового захисту та запобігання стихійних лих, ми повинні взяти на себе зобов'язання, всі набори , для майбутнього, як ми хочемо:

КРАЩИЙ, чистий і посміхається!!! вибрати сьогодні світ, в якому жити завтра...

Я сподіваюся, що цей сайт допоможе зміцнити екологічної обізнаності і зберегти природу для майбутніх поколінь.

 

Ношеного одягу - одяг секонд-хенд