Уживана одяг :: Стару взуття та аксесуари вживаного :: одягу марочний :: Імпорт-експорт використовувати одяг :: Стара одяг :: Відновлення та переробка Вживаного одягу

"ITALIAN RECYCLING s.r.l" працює в області імпорту-експорту вживаного одягу

Про Нас

Italian Recycling s.r.l. працює в Імпорт-експорт вживаного одягу та взуття .
відновлення одягу і аксесуари для одягу використовується , охоплює частину колекції твердих побутових відходів
для цього особливий тип міських відходів використовуються для цілей класифікації, наступні коди CER

 • »

  200110 - одяг

 • »

  200111 - текстиль

Використовується одяг виник циклами пост-споживача, широко зібрані і згруповані для відправки ліцензованих об'єктів для поводження з відходами (відповідно до законодавчим декретом 152/06), де процес лікування і відновлення визначає кінцевий результат кваліфікація:

 • »

  “Одяг та аксесуари одягу безпосередньо використовувані в циклах споживання”

 • »

  “вторинна сировина для текстильної промисловості”

 • »

  "інші промислові застосування"

Відновлення з текстильних матеріалів, крім того, що важливим фактором дешеві і Стратегія на поставку вторинних матеріалів у виробничих галузях, представлений в якості важливого союзника "зниження впливу на навколишнє середовище в промисловому секторі.

La Italian Recycling s.r.l., завжди уважні до потреб своїх клієнтів, пропонуючи широкий спектр дуже високих якісних елементів ретельно відібраних, щоб максимально задовольнити потреби місцевих і зарубіжних ринках.

Уживана одяг
старі Одяг
Імпорт-експорт ношеного одягу
Використовуйте взуття та аксесуари
Відновлення та утилізації старих одяг
Уживана одяг
Vintage Одяг
Уживана одяг

 

Уживана одяг і використовувані взуття

Компанії, в даний чолі з Michele і Enrico Tarantino, завдяки розсуд і гнучкість його власників пропонує знання і досвід для компаній, які працюють на світовому ринку, адаптуючи їх обслуговування клієнтів.

б взуття

Компанія використовує спеціалізовану структуру і співробітників з доведеною здатністю працювати , заснований на справедливості і надійності, основними вимогами, які дозволили їй досягти мети престижу, головним чином, в 'Експорт з країнами Африки, Магрибу, Центральної Америки та Східної Європи.

Стару взуття та аксесуари

Різні етапи Обробка діляться надезінфекції, класифікація і пакет з матеріалу, який вибирається для характеристик і якості, особливо щодо кінцевого пункту призначення товару, що надає послугу з урахуванням необхідності кожного клієнта.

Відновлення та утилізації використаних Одяг

Нарешті, вдаючись до значного вкладу міжнародних експедиторів , можна спростити звичайні процедури Імпорт і Експорт часу і витрат, і особливо для оптимізації.