Odziez uzywana :: UZYWANE buty i dodatki :: STOSUJE Vintage ODZIEZ :: Import-Eksport Odziez uzywana :: stare ubrania :: Odzysk i recykling uzywanych ubran i SZMATY

"ITALIAN RECYCLING s.r.l" pracy w dziedzinie import-eksport odziez uzywana i UZYWANE BUTY

Gole

Nie tylko powietrze... niestety!!!

Zanieczyszczenia, wzrost efektu cieplarnianego, kwaśne deszcze, dziura ozonowa, i wielu innych czynników zagrażając nie tylko nasze życie, ale również zachowania tej samej planety.

Celem firmy koncentruje się na badaniach i rozwoju kontroli i zmniejszania zanieczyszczenia środowiska w przemyśle tekstylnym, a zwłaszcza działalności, bezpośrednio wspiera recykling, ponownie i regeneracji , dając tym samym Second life ubrania już używana.

Proces ten pomaga złagodzić wpływ na środowisko poprzez zmniejszenie producentów tekstyliów odpadów w celu ochrony zasobów naturalnych naszej planety.

Jeśli jest to świat, w którym chce się żyć, świat, w którym nie można oddychać, gdzie można pić skażoną wodę, gdzie cała żywność jest toksyczny i gdzie w najlepsze są głusi, a potem po prostu iść dalej, nie zadając sobie trudu, aby podjąć środki ostrożności nawet mała, aby mniej zanieczyszczeń nawet przedmioty powszechnego użytku.

Jeśli natomiast zaczynamy myśleć, że być może nadszedł czas, aby zakasać rękawy i zacząć przejść od słów do czynów, chcąc rozpocząć wprowadzenie środków zaradczych i zapobiegać katastrofom, musimy się zobowiązać, wszystkie zestawy , na przyszłość, jak chcemy:

BEST, CZYSTE I UŚMIECHNIĘTA!!! Wybrać dzisiejszego świata, w którym żyć jutro...

Mam nadzieję, że strona ta przyczyni się do wzmocnienia świadomości ekologicznej i zachowania przyrody dla przyszłych pokoleń.

 

Używane ubrania - Odzież używana