USED CLOTHING - ITALIA

Gole

Używane ubrania - Odzież używana

Nie tylko powietrze... niestety!!!

Uwaga

Zanieczyszczenia, wzrost efektu cieplarnianego, kwaśne deszcze, dziura ozonowa, i wielu innych czynników zagrażając nie tylko nasze życie, ale również zachowania tej samej planety.

Jeśli jest to świat, w którym chce się żyć, świat, w którym nie można oddychać, gdzie można pić skażoną wodę, gdzie cała żywność jest toksyczny i gdzie w najlepsze są głusi, a potem po prostu iść dalej, nie zadając sobie trudu, aby podjąć środki ostrożności nawet mała, aby mniej zanieczyszczeń nawet przedmioty powszechnego użytku.

Zaangażowanie

Jeśli natomiast zaczynamy myśleć, że być może nadszedł czas, aby zakasać rękawy i zacząć przejść od słów do czynów, chcąc rozpocząć wprowadzenie środków zaradczych i zapobiegać katastrofom, musimy się zobowiązać, wszystkie zestawy , na przyszłość, jak chcemy: BEST, CZYSTE I UŚMIECHNIĘTA!!!

Celem firmy koncentruje się na badaniach i rozwoju kontroli i zmniejszania zanieczyszczenia środowiska w przemyśle tekstylnym, a zwłaszcza działalności, bezpośrednio wspiera recykling, ponownie i regeneracji , dając tym samym Second life ubrania już używana.

Wynik

Proces ten pomaga złagodzić wpływ na środowisko poprzez zmniejszenie producentów tekstyliów odpadów w celu ochrony zasobów naturalnych naszej planety.

Używane ubrania - Odzież używana

Wybrać dzisiejszego świata,
w którym żyć jutro...

dla LEPSZEJ, CZYSTEJ I UŚMIECHNIĘTEJ przyszłości !!!

Nasza misja