s

Odziez uzywana :: UZYWANE buty i dodatki :: STOSUJE Vintage ODZIEZ :: Import-Eksport Odziez uzywana :: stare ubrania :: Odzysk i recykling uzywanych ubran i SZMATY

"ITALIAN RECYCLING s.r.l" pracy w dziedzinie import-eksport odziez uzywana i UZYWANE BUTY

O Nas

Italian Recycling s.r.l. działa w import eksport używanych ubrań i butów .
Odzyskiwanie ubrania i akcesoria ubrania używane , obaw część zbiorów stałych odpadów komunalnych .
W tym konkretnym rodzaju odpadów komunalnych są wykorzystywane do celów klasyfikacji, następujące kody CER:

 • »

  200110 - odzież

 • »

  200111 - tkaniny

Odzież używana pochodzi od cyklach post-konsumenta, są powszechnie zebrane i pogrupowane, aby wysłać do licencjonowanych urządzeń dla gospodarki odpadami (na podstawie dekretu z mocą ustawy 152/06), gdzie proces leczenia i odzysku określa ostateczny wynik w kwalifikacjach:

 • »

  “odzież i dodatki odzieżowe bezpośrednio wykorzystywane w cyklach konsumpcji”

 • »

  “surowców wtórnych dla przemysłu tekstylnego”

 • »

  "innych zastosowań przemysłowych"

Odzysku materiałów tekstylnych , w uzupełnieniu do bycia ważnym czynnikiem tani i Strategia na dostawę surowców wtórnych do sektorów produkcyjnych, jest jako ważnego sojusznika do redukcji wpływu na środowisko w sektorze przemysłowym.

Italian Recycling s.r.l., zawsze uprzejmy do potrzeb swoich klientów, oferując szeroką gamę bardzo wysokiej jakości elementów wyselekcjonowanych jak najlepiej zaspokoić potrzeby rynków lokalnych i zagranicznych.

odzież używana
Odzież używana
Import-eksport odzież używana
Użyj obuwie i akcesoria
Odzysku i recyklingu starych ubrań
Odzież second hand
Odzież w stylu vintage
odzież używana

 

odzież używana

Firma, obecnie kierowana przez Michele i Enrico Tarantino, dzięki dyskrecji i elastyczność właścicieli, oferuje wiedzę i doświadczenie do firm, które działają na rynku globalnym, dostosowania ich obsługa klienta.

Odzież w stylu vintage

Spółka korzysta z specjalistyczne struktury i personel o udowodnionej zdolności do pracy , oparte na uczciwości i rzetelności, zasadniczych wymagań, które pozwoliły jej osiągnąć cele prestiż przede wszystkim w "eksport z krajów Afryka, Maghrebu, Ameryka Środkowa i Europa Wschodnia.

Odzież second hand

Poszczególne etapy przetwarzania są podzielone na igienizazzione Klasyfikacja i pakiet z materiału, który jest wybrany do cech i jakości, w szczególności w odniesieniu do miejsca przeznaczenia towarów, świadczenia usług dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

Odzysku i recyklingu starych ubrań

Wreszcie, uciekania się do znacznego wkładu Spedytorów Międzynarodowych , można uprościć normalne procedury d ' Importuj i Eksport , a zwłaszcza w celu optymalizacji czasu i kosztów.